دومین کنگره دندانپزشکی نقش جهان

بدون دیدگاه
اخبار و اطلاعیه ها
دومین کنگره دندانپزشکی نقش جهان

دومین کنگره دندانپزشکی نقش جهان از تاریخ ۳۰ مرداد الی ۱ شهریور ۱۳۹۸ در هتل عباسی اصفهان برگزار شد. در این کنگره کلیه دندان پزشکان از جمله  متخصصین  دندان پزشک کودکان ، متخصصین ایمپلنت ، ارتودنسی و … حضور داشتند .

شورای برگزار کننده دومین کنگره دندانپزشکی نقش جهان

رئیس کنگره : دکتر کورش رحیمی

دبیر علمی: دکتر میثم مهابادی، دکتر جابر یقینی

دبیر اجرایی: دکتر هادی سلیمی

پیام رئیس کنگره دندانپزشکی نقش جهان

کنگره دندانپزشکی نقش جهان بعد از کنگره اکسیدا دومین کنگره برنده شده ایران با نام خاص است که بار دیگر در شهر اصفهان و در مکان تاریخی و زیبا هتل عباسی برگزار خواهد گردید  .برگزاری موفقیت آمیز اولین کنگره نقش جهان در مرداد ۹۶ با حضور بیش از ۱۵۰۰ نفر ازهمکاران دندان پزشک از سراسر کشور ، هم چون برگ زرینی در کارنامه کنگره های منطقه ای انجمن دندانپزشکی ایران ثبت شد و نام اصفهان ، کنگره دندان پزشکی نقش جهان و هتل زیبای عباسی با هم گره خوردند . همان گونه که در اولین کنگره نشان دادیم ، این همایش به لحاظ برنام های علمی و سخنرانان حرف برای گفتن دارد . این بار نیز با انتخاب عنوان : New Approaches in Modern dentistry و محورهای شش گانه روزآمد و کار آمد گام بلند دیگری در سرآمد کردن کنگره دندانپزشکی نقش جهان برداشته ایم . بدین وسیله از تمامی اساتید و همکاران عزیز دعوت می کنیم تا در اجرای این مهم ما را یاری داده و باحضور خود بر اعتبار آن بیفزایند .

بیشتر بدانید:  تفاوت عصب کشی دندان در کودکان و بزرگسالان

افرادی که برای این کنگره تمایل به ارسال مقاله  داشتند تا ۱۵ اردیبهشت ماه می توانستند مقالات خود را از طریق سایت www.njdc.ir/submit ارسال کنند . این کنگره گام بلندی در ارتقای سطح دانش  و دستاورد های دندانپزشکی برداشت و در آن از جدید ترین دستاورد های دندان پزشکی رونمایی شد  .

نوشتهٔ پیشین
نحوه کاشت دندان
نوشتهٔ بعدی
ترمیم آمالگام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Button
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp