متخصص دندانپزشکی کودکان در اصفهان

دکتر فرشیده میرلوحی ، متخصص دندانپزشک کودکان در سال ۱۳۶۳ در اصفهان متولد و در سال ۱۳۸۲ از سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان (سمپاد) فارغ التحصیل شده است. ایشان پس از فارغ التحصیلی در رشته دندانپزشکی در سال ۱۳۸۹، دوره دندانپزشکی کودکان را در دانشگاه شهید بهشتی تهران گذراند و پس از آن موفق به اخذ فلوشیپ لیزر دندانپزشکی از دانشگاه ایتالیا شد و تحقیقات خود را در این زمینه افزایش داد

کودکان با توجه به سن کمی که دارند اغلب از دندانپزشکی می ترسند و به سختی با والدین خود همراه می شوند به همین خاطر والدین آن ها نیز از مراجعه فرزند خود به دندانپزشکی می هراسند . اگر به دنبال متخصص دندانپزشکی اطفال خوب برای کودک خود هستید دکتر فرشیده میرلوحی یکی از متخصصین دندان پزشک کودکان در اصفهان است که سالیان زیادی در این زمینه تجربه دارد .به نظر شما یک متخصص دندانپزشک کودک چه آموزش هایی را باید ببیند ؟ دندانپزشکی کودکان یک رشته تخصصی دندانپزشکی است و اخذ مدرک آن مستلزم گذراندن سه سال دوره تخصص است .در این دوره مسائل روانشناختی و کنترل رفتاری و ذهنی کودکان به آن ها آموزش داده می شود

دکتر فرشیده میرلوحی - متخصص دندانپزشک کودکان در اصفهان

برای مراجعه به کلینیک دکتر فرشیده میرلوحی از بهترین دندانپزشک های کودک در اصفهان می توانید به آدرس اصفهان ، خیابان وحید ، مجتمع پزشکی وحید مراجعه کنید .

ویژگی های یک متخصص دندانپزشک کودک خوب

داشتن تخصص

متخصص دندان پزشک کودکان باید یک دوره بیشتر از دندانپزشک عمومی بگذراند تا با موضوعاتی مانند مکیدن انگشت ، دندان درد حاصل از رشد دندان های شیری و … آشنایی داشته باشد . یک دندان پزشک خوب باید با روانشناسی کودک و شیوه آرام سازی کودکان نیز آشنایی داشته باشد .

صبوری

از ویژگی های مهم یک دندان پزشک کودک علاوه بر تجربه و تخصص داشتن صبوری و ملایمت در کار است . کودکان با توجه به سن پایینی که دارند اکثرا به آرامی زیر دست دندانپزشک نمی نشینند بنابراین دندانپزشک باید با اضطراب و ترس کودک کنار بیاید .

استفاده از روش های بی حسی مناسب

دندان پزشک برای کنترل رفتار کودک باید مهارت و دانش  استفاده از روش های بی حسی مناسب را داشته باشد . به طور مثال در مواردی که درمان فراتر از حد تحمل کودک است یا کودک دچار ترس و اضطراب زیاد است دندانپزشک می تواند از گاز خنده یا بیهوشی عمومی استفاده کند .

شفافیت در درمان

سعی کنید برای کودک خود دندانپزشکی را انتخاب کنید که به دقت به توضیحات شما در مورد کودکتان گوش دهد ،  به خوبی به سوالات شما پاسخ دهد و تمامی جوانب و  گزینه های درمانی را برای شما توضیح دهد  .

خدمات ارائه شده توسط متخصص دندانپزشک اطفال

کلینیک دندانپزشکی کودکان اصفهان ، دکتر فرشیده میرلوحی بهترین متخصص دندانپزشک کودکان،با پشتوانه ای قوی از تجربه و تخصص در انجام کلیه خدمات دندانپزشکی در خدمت کودکان شما می باشد. این دکتر که یکی از متخصصین باتجربه دندانپزشک اطفال اصفهان است قادر است دندان کودک شما رابا آرامش ترمیم کند تا فرزند شما در دفعات بعدی بدون ترس  به دندانپزشکی بیاید.

گروه دندانپزشکی مجرب و متعهد مرکز لبخند رویایی ، هنگام درمان دندان فرزندانتان با در نظر گرفتن آینده‌ نهایت تلاش خود را به کار می‌بندند تا خاطره‌ای لذت‌بخش از دندانپزشکی در ذهن او نقش ببندد.

از خدماتی که در دندانپزشکی اطفال ارائه می شود و یک متخصص دندانپزشک کودک قادر است آن ها را انجام دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 1. معاینات بهداشتی دهان و دندان کودکان مانند ارزیابی خطر پوسیدگی
 2. دادن رژیم غذایی مناسب برای فرزند جهت حفظ سلامت دندان ها
 3. انجام مراقبت های پیشگیرانه مانند فلوراید تراپی
 4. دادن مشاوره جهت برخی از عادت های غلط مانند مکیدن انگشت شصت
 5. مدیریت بیماری های خاص دهان و دندان

کلینیک دندانپزشکی کودکان

دکتر فرشیده میرلوحی دارای بهترین کلینیک دندان پزشکی کودکان  با انواع تجهیزات پیشرفته در اصفهان  می باشد . تمامی نکات بهداشت در این کلینیک دندان پزشکی رعایت شده و شما می توانید  فرزند دلبند خود را با خیالی آسوده به ما بسپارید . اکثر کودکان با توجه به سن کمی که دارند از مراجعه به دندان پزشک ترس دارند اما محیط این کلینیک به گونه ای است که فرزند شما احساس راحتی کرده و در ذهن خود خاطره خوبی از اولین مراجعه به دندان پزشک  خواهد داشت .

درباره کلینیک Dream Smile Center

هدف از راه اندازی مرکز لبخند رویایی ارائه کلید خدمات دندانپزشکی به بیماران عزیز جهت رسیدن به لبخندی زیبا می باشد.

چرا که لازمه رسیدن به لبخندی زیبا در درجه اول داشتن دندان ها بافتهای اطراف دندانی(لثه) سالم می باشد که ما سعی کرده ایم هم برای بزرگسالان و هم کودکان این امکان را فراهم نماییم که بهترین خدمات دندانپزشکی را با بهترین متریال و دستگاه های روز دنیا از جمله لیزر دندانپزشکی دریافت نمایند با این هدف مجموعه کاملی از خدمات دندانپزشکی در فضایی آرام و رویایی ارائه می شود تا رویایی لبخند زیبا را برایتان به واقعیت تبدیل کنیم چون شعار این مرکز همین است که (لبخند رویایی یک واقعیت است!)

دکتر پیمان ترکی (متخصص ایمپلنت در اصفهان-ایمپلنتولوژیست)

دکتر فرشیده میرلوحی (متخصص دندانپزشک کودکان در اصفهان-لیزارتراپیست)

کلینیک دندان پزشکی کودکان

ویژگی های یک کلینیک دندانپزشکی اطفال خوب

 • کودک محوری :کلینیک دندانپزشکی اطفال باید محیط متفاوتی نسبت به کلینیک های دیگر داشته باشد تا کودک را به خود جذب کند و فرزند شما در آن احساس راحتی داشته باشد . محیط مطب باید دارای رنگ های روشن، جذاب و کاراکترهای کارتونی معروف باشد. از وسایل سرگرم کننده استفاده کنید تا کودک کمتر ناآرامی کند و سرگرم باشد .
 • داشتن امکانات رفاهی : یک کلینیک دندانپزشکی کودک خوب باید تمامی امکانات رفاهی و تجهیزات مورد نیاز از قبیل سرویس بهداشتی ، سالن انتظار مناسب را داشته باشد .
 • فضای درمانی کلینیک (اتاق استریلیزاسیون -اتاق لابراتور)باید بهداشتی و عاری از هر گونه انتقال بیماری باشد .
چه زمانی بهتر است به متخصص دندانپزشک کودکان مراجعه کنیم ؟

با رویش اولین دندان شیری فرزندتان بهتر است برای معاینه وضعیت دندان های او به نزد متخصص دندانپزشک کودکان مراجعه کنید .

یک متخصص دندانپزشک کودکان در چه زمینه ای فعالیت دارد ؟

دندانپزشک کودکان در زمینه سلامت دهان و دندان کودکان مشغول به فعالیت است و با تجربه و دانشی که دارند، می توانند ناهنجاری و آسیب هایی که در دهان و دندان کودک به وجود آمده است را رفع کند.

مهم ترین ویژگی یک متخصص دندانپزشک کودک خوب چیست ؟

یک متخصص دندانپزشک خوب باید به علم روانشناسی کودکان آشنا باشد و برخورد صحیح با کودکان را بداند تا بتواند اعتماد آن ها را جلب کند و با آرامش فرایند درمان دندان کودک را انجام دهد .

دانستنی های دندانپزشکی کودکان

۲ دیدگاه. Leave new

من چندتا از دندان های شیری دخترم پوسیدگی پیداکرده و باید اون رو پیش متخصص دندانپزشکی کودکان ببرم اما چون شنیدم بی هوشی واسه کودکان عوارض جانبی داره واکثر دندانپزشک های کودک واسه این که کار خودشون رو راحت کنن بچه رو بی هوش می کنند نمی دونم پیش کدوم متخصص ببرمش .خواستم بپرسم آیا شما هم همون اول کار کودک را بی هوش می کنید یا اگر خیلی ناآرامی کرد بی هوشش می کنید ؟

پاسخ
  دکتر پیمان ترکی
  ۱۳۹۹-۰۲-۰۲ ۴:۴۸ ق٫ظ

  سلام دوست عزیز خیر نگران نباشید . دکتر فرشیده میرلوحی جزو متخصص دندانپزشک کودک هایی است که کاملا به رفتار با کودکان و آرام کردن آن ها تسلط کافی دارد و تاجایی که امکان دارد سعی می کند دندان فرزند شما را بدون بیهوشی ترمیم کند .

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Button