متخصص دندانپزشکی کودکان در اصفهان

دکتر فرشیده میرلوحی ، متخصص دندانپزشک کودکان در سال ۱۳۶۳ در اصفهان متولد و در سال ۱۳۸۲ از سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان (سمپاد) فارغ التحصیل شده است. ایشان پس از فارغ التحصیلی در رشته دندانپزشکی در سال ۱۳۸۹، دوره دندانپزشکی کودکان را در دانشگاه شهید بهشتی تهران گذراند و پس از آن موفق به اخذ فلوشیپ لیزر دندانپزشکی از دانشگاه ایتالیا شد و تحقیقات خود را در این زمینه افزایش داد

کودکان با توجه به سن کمی که دارند اغلب از دندانپزشکی می ترسند و به سختی با والدین خود همراه می شوند به همین خاطر والدین آن ها نیز از مراجعه فرزند خود به دندانپزشکی می هراسند . اگر به دنبال متخصص دندانپزشکی اطفال خوب برای کودک خود هستید دکتر فرشیده میرلوحی یکی از متخصصین دندان پزشک کودکان در اصفهان است که سالیان زیادی در این زمینه تجربه دارد .به نظر شما یک متخصص دندانپزشک کودک چه آموزش هایی را باید ببیند ؟ دندانپزشکی کودکان یک رشته تخصصی دندانپزشکی است و اخذ مدرک آن مستلزم گذراندن سه سال دوره تخصص است .در این دوره مسائل روانشناختی و کنترل رفتاری و ذهنی کودکان به آن ها آموزش داده می شود.

دکتر فرشیده میرلوحی - متخصص دندانپزشک کودکان در اصفهان

دندانپزشکی اطفال اصفهان

دندانپزشکان اطفال مراقبت‌های بهداشتی و درمانی برای کودکان ارائه کرده اند. نیازهای کودکان و بزرگسالان تفاوت دارد، از این لحاظ دندانپزشکی اطفال اهمیت ویژه ای دارد.
اگر مراقبت های بهداشتی و درمانی از دوران کودکی شروع نشود پوسیدگی دندان‌های شیری و دائمی، لثه و استخوان آن‌ها را درگیر می کند. برای بررسی بیشتر کودک را به دندانپزشک اطفال در اصفهان ببرید، دهان را کامل معاینه کند و وضعیت سلامت و مشکل دندانی در کودک را بررسی کند.
حساس ترین بخش کار دندانپزشکان اطفال، کار با نوزادان و کودکان کم سن است. با اولین اقدام دندانپزشک شروع به گریه و بی قراری می کنند و به دندانپزشک اجازه نداده که معاینه دندان را انجام دهد. دندانپزشک به والدین آموزش داده که به چه صورت مراقب سلامت دهان و دندان کودک خود باشند. مکیدن انگشت یا وابستگی به پستانک باید کنار گذاشته شوند تا روی دندان های دائمی و فک ها اثر منفی نگذارد.

فلوراید درمانی، تمیز کاری و جرم گیری دندان های کودکان از خدماتی است که برای کودکان انجام می شود. دندانپزشک کودکان با آموزش رعایت اصول غذایی به والدین باعث شده از مینای دندان کودک محافظت شود.دندانپزشک اطفال با بررسی پوسیدگی دندان، شروع به پر کردن، روکش کردن می کند.رویش دندان اضافی، عدم رویش یک یا چند دندان، دندان کوسه ای و غیره با درمان توسط دندانپزشک اطفال بررسی و درمان می شود.

برای مراجعه به کلینیک دکتر فرشیده میرلوحی از بهترین دندانپزشک های کودک در اصفهان می توانید به آدرس اصفهان ، خیابان وحید ، مجتمع پزشکی وحید مراجعه کنید .

ویژگی های یک متخصص دندانپزشک کودک خوب

داشتن تخصص

متخصص دندان پزشک کودکان باید یک دوره بیشتر از دندانپزشک عمومی بگذراند تا با موضوعاتی مانند مکیدن انگشت ، دندان درد حاصل از رشد دندان های شیری و … آشنایی داشته باشد . یک دندان پزشک خوب باید با روانشناسی کودک و شیوه آرام سازی کودکان نیز آشنایی داشته باشد .

صبوری

از ویژگی های مهم یک دندان پزشک کودک علاوه بر تجربه و تخصص داشتن صبوری و ملایمت در کار است . کودکان با توجه به سن پایینی که دارند اکثرا به آرامی زیر دست دندانپزشک نمی نشینند بنابراین دندانپزشک باید با اضطراب و ترس کودک کنار بیاید .

استفاده از روش های بی حسی مناسب

دندان پزشک برای کنترل رفتار کودک باید مهارت و دانش  استفاده از روش های بی حسی مناسب را داشته باشد . به طور مثال در مواردی که درمان فراتر از حد تحمل کودک است یا کودک دچار ترس و اضطراب زیاد است دندانپزشک می تواند از گاز خنده یا بیهوشی عمومی استفاده کند .

شفافیت در درمان

سعی کنید برای کودک خود دندانپزشکی را انتخاب کنید که به دقت به توضیحات شما در مورد کودکتان گوش دهد ،  به خوبی به سوالات شما پاسخ دهد و تمامی جوانب و  گزینه های درمانی را برای شما توضیح دهد  .

خدمات ارائه شده توسط متخصص دندانپزشک اطفال

کلینیک دندانپزشکی کودکان اصفهان ، دکتر فرشیده میرلوحی بهترین متخصص دندانپزشک کودکان،با پشتوانه ای قوی از تجربه و تخصص در انجام کلیه خدمات دندانپزشکی در خدمت کودکان شما می باشد. این دکتر که یکی از متخصصین باتجربه دندانپزشک اطفال اصفهان است قادر است دندان کودک شما رابا آرامش ترمیم کند تا فرزند شما در دفعات بعدی بدون ترس  به دندانپزشکی بیاید.

گروه دندانپزشکی مجرب و متعهد مرکز لبخند رویایی ، هنگام درمان دندان فرزندانتان با در نظر گرفتن آینده‌ نهایت تلاش خود را به کار می‌بندند تا خاطره‌ای لذت‌بخش از دندانپزشکی در ذهن او نقش ببندد.

از خدماتی که در دندانپزشکی اطفال ارائه می شود و یک متخصص دندانپزشک کودک قادر است آن ها را انجام دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 1. معاینات بهداشتی دهان و دندان کودکان مانند ارزیابی خطر پوسیدگی
 2. دادن رژیم غذایی مناسب برای فرزند جهت حفظ سلامت دندان ها
 3. انجام مراقبت های پیشگیرانه مانند فلوراید تراپی
 4. دادن مشاوره جهت برخی از عادت های غلط مانند مکیدن انگشت شصت
 5. مدیریت بیماری های خاص دهان و دندان

کلینیک دندانپزشکی کودکان

دکتر فرشیده میرلوحی دارای بهترین کلینیک دندان پزشکی کودکان  با انواع تجهیزات پیشرفته در اصفهان  می باشد . تمامی نکات بهداشت در این کلینیک دندان پزشکی رعایت شده و شما می توانید  فرزند دلبند خود را با خیالی آسوده به ما بسپارید . اکثر کودکان با توجه به سن کمی که دارند از مراجعه به دندان پزشک ترس دارند اما محیط این کلینیک به گونه ای است که فرزند شما احساس راحتی کرده و در ذهن خود خاطره خوبی از اولین مراجعه به دندان پزشک  خواهد داشت .

درباره کلینیک Dream Smile Center

هدف از راه اندازی مرکز لبخند رویایی ارائه کلید خدمات دندانپزشکی به بیماران عزیز جهت رسیدن به لبخندی زیبا می باشد.

چرا که لازمه رسیدن به لبخندی زیبا در درجه اول داشتن دندان ها بافتهای اطراف دندانی(لثه) سالم می باشد که ما سعی کرده ایم هم برای بزرگسالان و هم کودکان این امکان را فراهم نماییم که بهترین خدمات دندانپزشکی را با بهترین متریال و دستگاه های روز دنیا از جمله لیزر دندانپزشکی دریافت نمایند با این هدف مجموعه کاملی از خدمات دندانپزشکی در فضایی آرام و رویایی ارائه می شود تا رویایی لبخند زیبا را برایتان به واقعیت تبدیل کنیم چون شعار این مرکز همین است که (لبخند رویایی یک واقعیت است!)

دکتر پیمان ترکی (متخصص ایمپلنت در اصفهان-ایمپلنتولوژیست)

دکتر فرشیده میرلوحی (متخصص دندانپزشک کودکان در اصفهان-لیزارتراپیست)

کلینیک دندان پزشکی کودکان

ویژگی های یک کلینیک دندانپزشکی اطفال خوب

 • کودک محوری :کلینیک دندانپزشکی اطفال باید محیط متفاوتی نسبت به کلینیک های دیگر داشته باشد تا کودک را به خود جذب کند و فرزند شما در آن احساس راحتی داشته باشد . محیط مطب باید دارای رنگ های روشن، جذاب و کاراکترهای کارتونی معروف باشد. از وسایل سرگرم کننده استفاده کنید تا کودک کمتر ناآرامی کند و سرگرم باشد .
 • داشتن امکانات رفاهی : یک کلینیک دندانپزشکی کودک خوب باید تمامی امکانات رفاهی و تجهیزات مورد نیاز از قبیل سرویس بهداشتی ، سالن انتظار مناسب را داشته باشد .
 • فضای درمانی کلینیک (اتاق استریلیزاسیون -اتاق لابراتور)باید بهداشتی و عاری از هر گونه انتقال بیماری باشد .

ساعات کاری

شنبه ۳ تا ۸ شب
یکشنبه ۳ تا ۸ شب
دوشنبه ۳ تا ۸ شب
سه شنبه ۳ تا ۸ شب
چهارشنبه ۳ تا ۸ شب
پنجشنبه صبح ۹ تا ۱

۶ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • زهرا باقری
  ۱۳۹۹-۰۲-۰۱ ۶:۰۱ ق٫ظ

  من چندتا از دندان های شیری دخترم پوسیدگی پیداکرده و باید اون رو پیش متخصص دندانپزشکی کودکان ببرم اما چون شنیدم بی هوشی واسه کودکان عوارض جانبی داره واکثر دندانپزشک های کودک واسه این که کار خودشون رو راحت کنن بچه رو بی هوش می کنند نمی دونم پیش کدوم متخصص ببرمش .خواستم بپرسم آیا شما هم همون اول کار کودک را بی هوش می کنید یا اگر خیلی ناآرامی کرد بی هوشش می کنید ؟

  پاسخ
  • مدیریت سایت مرکز لبخند رویایی
   ۱۳۹۹-۰۲-۰۲ ۴:۴۸ ق٫ظ

   سلام دوست عزیز خیر نگران نباشید . دکتر فرشیده میرلوحی جزو متخصص دندانپزشک کودک هایی است که کاملا به رفتار با کودکان و آرام کردن آن ها تسلط کافی دارد و تاجایی که امکان دارد سعی می کند دندان فرزند شما را بدون بیهوشی ترمیم کند .

   پاسخ
 • سلام من چندوقته می خام دخترم را ببرم پیش یه دندون پزشک تا دندون هاش رو معاینه کنه آیا ترمیم میخاد یا نه اما چون سنش کمه می ترسم . خواستم بپرسم چه جوری می تونم یه دندون پزشک کودک خوب پیدا کنم ؟

  پاسخ
  • دکتر فرشیده میرلوحی
   ۱۳۹۹-۰۹-۰۴ ۴:۵۴ ق٫ظ

   سلام در انتخاب دندانپزشک کودک خود دقت کافی داشته باشید اما دچار وسواس بیش از حد نشوید . قبل از هرچیز بررسی کنید دندانپزشکی که برای کودک خود انتخاب کرده اید متخصص باشد نه دندانپزشک عمومی . برای گرفتن نوبت می توانید فرزند خود را به کلینیک ببرید و ببینید فرزند شما با دندانپزشک و کلینیک رابطه خوبی برقرار می کند یا نه ؟ آیا محیط کلینیک بچه دوستانه است ؟در پایان نظر فرزند خود را در باره آن دندانپزشک بپرسید .

   پاسخ
 • سلام و عرض ادب.من حدود دو ماه پیش پسر ۶ ساله ام را برای ترمیم دندان شیری که خراب شده بود به نزد دندانپرشک بردم اما دیروز متوجه شدم نیمی از همین دندان به خاطر ضربه ای که حین بازی با دوستاش خورده شکسته است.خواستم از شما که متخصص دندانپزشک کودک هستید بپرسم باید چکار کرد؟

  پاسخ
  • دکتر فرشیده میرلوحی
   ۱۳۹۹-۱۲-۰۵ ۴:۲۱ ق٫ظ

   سلام در موارد ضربه دیدن دندان ها باید معاینه و گرافی حتما انجام شود و بدون معاینه نمی توان نظر قطعی داد

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Button
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp