دکتر فرشیده میرلوحی ، متخصص دندانپزشک کودکان در سال ۱۳۶۳ در اصفهان متولد و در سال ۱۳۸۲ از سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان (سمپاد) فارغ التحصیل شده است. ایشان پس از فارغ التحصیلی در رشته دندانپزشکی در سال ۱۳۸۹، دوره دندانپزشکی کودکان را در دانشگاه شهید بهشتی تهران گذراند و پس از آن موفق به اخذ فلوشیپ لیزر دندانپزشکی از دانشگاه ایتالیا شد و تحقیقات خود را در این زمینه افزایش داد

کودکان با توجه به سن کمی که دارند اغلب از دندانپزشکی می ترسند و به سختی با والدین خود همراه می شوند به همین خاطر والدین آن ها نیز از مراجعه فرزند خود به دندانپزشکی می هراسند . اگر به دنبال متخصص دندانپزشکی اطفال خوب برای کودک خود هستید دکتر فرشیده میرلوحی یکی از متخصصین دندان پزشک کودکان در اصفهان است که سالیان زیادی در این زمینه تجربه دارد .به نظر شما یک متخصص دندانپزشک کودک چه آموزش هایی را باید ببیند ؟ دندانپزشکی کودکان یک رشته تخصصی دندانپزشکی است و اخذ مدرک آن مستلزم گذراندن سه سال دوره تخصص است .در این دوره مسائل روانشناختی و کنترل رفتاری و ذهنی کودکان به آن ها آموزش داده می شود

دکتر فرشیده میرلوحی - متخصص دندانپزشک کودکان در اصفهان

برای مراجعه به کلینیک دکتر فرشیده میرلوحی از بهترین دندانپزشک های کودک در اصفهان می توانید به آدرس اصفهان ، خیابان وحید ، مجتمع پزشکی وحید مراجعه کنید .

ویژگی های یک متخصص دندانپزشک کودک خوب

داشتن تخصص

متخصص دندان پزشک کودکان باید یک دوره بیشتر از دندانپزشک عمومی بگذراند تا با موضوعاتی مانند مکیدن انگشت ، دندان درد حاصل از رشد دندان های شیری و … آشنایی داشته باشد . یک دندان پزشک خوب باید با روانشناسی کودک و شیوه آرام سازی کودکان نیز آشنایی داشته باشد .

صبوری

از ویژگی های مهم یک دندان پزشک کودک علاوه بر تجربه و تخصص داشتن صبوری و ملایمت در کار است . کودکان با توجه به سن پایینی که دارند اکثرا به آرامی زیر دست دندانپزشک نمی نشینند بنابراین دندانپزشک باید با اضطراب و ترس کودک کنار بیاید .

استفاده از روش های بی حسی مناسب

دندان پزشک برای کنترل رفتار کودک باید مهارت و دانش  استفاده از روش های بی حسی مناسب را داشته باشد . به طور مثال در مواردی که درمان فراتر از حد تحمل کودک است یا کودک دچار ترس و اضطراب زیاد است دندانپزشک می تواند از گاز خنده یا بیهوشی عمومی استفاده کند .

شفافیت در درمان

سعی کنید برای کودک خود دندانپزشکی را انتخاب کنید که به دقت به توضیحات شما در مورد کودکتان گوش دهد ،  به خوبی به سوالات شما پاسخ دهد و تمامی جوانب و  گزینه های درمانی را برای شما توضیح دهد  .

خدمات ارائه شده توسط متخصص دندانپزشک اطفال

کلینیک دندانپزشکی کودکان اصفهان ، دکتر فرشیده میرلوحی بهترین متخصص دندانپزشک کودکان،با پشتوانه ای قوی از تجربه و تخصص در انجام کلیه خدمات دندانپزشکی در خدمت کودکان شما می باشد. این دکتر که یکی از متخصصین باتجربه دندانپزشک اطفال اصفهان است قادر است دندان کودک شما رابا آرامش ترمیم کند تا فرزند شما در دفعات بعدی بدون ترس  به دندانپزشکی بیاید.

گروه دندانپزشکی مجرب و متعهد مرکز لبخند رویایی ، هنگام درمان دندان فرزندانتان با در نظر گرفتن آینده‌ نهایت تلاش خود را به کار می‌بندند تا خاطره‌ای لذت‌بخش از دندانپزشکی در ذهن او نقش ببندد.

از خدماتی که در دندانپزشکی اطفال ارائه می شود و یک متخصص دندانپزشک کودک قادر است آن ها را انجام دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  1. معاینات بهداشتی دهان و دندان کودکان مانند ارزیابی خطر پوسیدگی
  2. دادن رژیم غذایی مناسب برای فرزند جهت حفظ سلامت دندان ها
  3. انجام مراقبت های پیشگیرانه مانند فلوراید تراپی
  4. دادن مشاوره جهت برخی از عادت های غلط مانند مکیدن انگشت شصت
  5. مدیریت بیماری های خاص دهان و دندان
چه زمانی بهتر است به متخصص دندانپزشک کودکان مراجعه کنیم ؟

با رویش اولین دندان شیری فرزندتان بهتر است برای معاینه وضعیت دندان های او به نزد متخصص دندانپزشک کودکان مراجعه کنید .

یک متخصص دندانپزشک کودکان در چه زمینه ای فعالیت دارد ؟

دندانپزشک کودکان در زمینه سلامت دهان و دندان کودکان مشغول به فعالیت است و با تجربه و دانشی که دارند، می توانند ناهنجاری و آسیب هایی که در دهان و دندان کودک به وجود آمده است را رفع کند.

مهم ترین ویژگی یک متخصص دندانپزشک کودک خوب چیست ؟

یک متخصص دندانپزشک خوب باید به علم روانشناسی کودکان آشنا باشد و برخورد صحیح با کودکان را بداند تا بتواند اعتماد آن ها را جلب کند و با آرامش فرایند درمان دندان کودک را انجام دهد .

دانستنی های دندانپزشکی کودکان

فهرست
Call Now Button