دکتر فرشیده میرلوحی دارای بهترین کلینیک دندان پزشکی کودکان  با انواع تجهیزات پیشرفته در اصفهان  می باشد . تمامی نکات بهداشت در این کلینیک دندان پزشکی رعایت شده و شما می توانید  فرزند دلبند خود را با خیالی آسوده به ما بسپارید . اکثر کودکان با توجه به سن کمی که دارند از مراجعه به دندان پزشک ترس دارند اما محیط این کلینیک به گونه ای است که فرزند شما احساس راحتی کرده و در ذهن خود خاطره خوبی از اولین مراجعه به دندان پزشک  خواهد داشت .

اگر به دنبال کلینیک دندان پزشکی اطفال در اصفهان هستید که مناسب فرزند شما باشد می توانید به کلینیک دکتر فرشیده میرلوحی واقع در اصفهان – خیابان وحید –  خیابان باغ دریاچه مراجعه کنید .

درباره کلینیک Dream Smile Center

هدف از راه اندازی مرکز لبخند رویایی ارائه کلید خدمات دندانپزشکی به بیماران عزیز جهت رسیدن به لبخندی زیبا می باشد.

چرا که لازمه رسیدن به لبخندی زیبا در درجه اول داشتن دندان ها بافتهای اطراف دندانی(لثه) سالم می باشد که ما سعی کرده ایم هم برای بزرگسالان و هم کودکان این امکان را فراهم نماییم که بهترین خدمات دندانپزشکی را با بهترین متریال و دستگاه های روز دنیا از جمله لیزر دندانپزشکی دریافت نمایند با این هدف مجموعه کاملی از خدمات دندانپزشکی در فضایی آرام و رویایی ارائه می شود تا رویایی لبخند زیبا را برایتان به واقعیت تبدیل کنیم چون شعار این مرکز همین است که (لبخند رویایی یک واقعیت است!)

دکتر پیمان ترکی (دندانپزشک زیبایی-ایمپلنتولوژیست)

دکتر فرشیده میرلوحی (متخصص دندانپزشک کودکان در اصفهان-لیزارتراپیست)

کلینیک دندان پزشکی کودکان

ویژگی های یک کلینیک دندانپزشکی اطفال خوب

  • کودک محوری :کلینیک دندانپزشکی اطفال باید محیط متفاوتی نسبت به کلینیک های دیگر داشته باشد تا کودک را به خود جذب کند و فرزند شما در آن احساس راحتی داشته باشد . محیط مطب باید دارای رنگ های روشن، جذاب و کاراکترهای کارتونی معروف باشد. از وسایل سرگرم کننده استفاده کنید تا کودک کمتر ناآرامی کند و سرگرم باشد .
  • داشتن امکانات رفاهی : یک کلینیک دندانپزشکی کودک خوب باید تمامی امکانات رفاهی و تجهیزات مورد نیاز از قبیل سرویس بهداشتی ، سالن انتظار مناسب را داشته باشد .
  • فضای درمانی کلینیک (اتاق استریلیزاسیون -اتاق لابراتور)باید بهداشتی و عاری از هر گونه انتقال بیماری باشد .
فهرست
Call Now Button